Zemren E Lame Peng

Olta Boka

Compositor: Não Disponível

Ora si zemer troket
Ora e cmendur rend
Akrepa nuk ka
Kohen vodhe ti
Nga jeta ime.

Bora e zerit tend
Mbi zemren time ra
Mbuloi
Stren e fundit
Te dashurise

Dhe ndalen akrepat atje

Dite pas dite ne
Rrahje pas rrahje
Me kot kerkuam
Or' e perkryer
Nje zemer jo kurre s'mund te jete

Nate pas nate ne
Rrahje pas rrahje
Ne te larguar
Por jo nuk mundem
Se zemren te dy e lame peng

©2003- 2018 lyrics.com.br · Aviso Legal · Política de Privacidade · Fale Conosco desenvolvido por Studio Sol Comunicação Digital